Centrální vysavače

Centrální vysavače HUSKY – silné, odolné a vytrvalé

Centrální vysavače Husky představují nepokořitelného pomocníka v boji s úklidem. Proč právě Husky? Protože se jedná o naprostou špičku v centrálním vysávání, která je garantována doživotní zárukou.

Centrální vysavače Vám pomohou zbavit domácnost všech nečistot jako je prach, alergeny či mokré nečistoty. Vzduch se vyčistí díky špičkovému filtračnímu systému a odvede se z domu!

Určitě máte zkušenost z klasického vysávání – vysajete, ale tím rozvíříte prach po celém bytě, takže po vyluxování ještě utíráte prach, ale i tím ve své podstatě jen výříte nečistoty ve vzduchu a to už ani nemluvě o špatně přístupných místech. Centrální vysavač Husky nejen že vyčistí, ale přefiltruje vzduch a tak Vaše domácnost bude mnohem čistější než při použití klasických nástrojů na úklid.

Centrální vysavač Husky zbaví Vaši domácnost prachu, alergenů, vody a mokrých nečistot. Vzduch vyčistí v účinném filtračním systému a co je nejdůležitější: odvede jej z domu pryč. Ani sebemenší smítko prachu se nevrátí do interiéru, jak je tomu pravidlem u příručních vysavačů, které v místnostech víří cirkulací vzduchu prach na nábytku a záclonách ještě dříve, než ho stačí vysát. Při úklidu navíc manipulujeme jen s lehkou hadicí – nemusíme vysavač přenášet po domě a obávat se kolize s nábytkem, dveřními prahy, schodišťovými stupni či rohy stěn.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA na centrální vysavače Husky

Značka Husky svým výrobkům věří a nabízí doživotní záruku. Touto garancí se rozumí záruka trvající po celou dobu životnosti přístroje, která je stanovena na 25 let. Dobu, za kterou obměníme příruční vysavač čtyřikrát až pětkrát…

MOKRÉ SÁNÍ

Nejen pklid nečistot a prachu, ale také mokrých nečistot a to bez přidávání dalších nesmyslných částí, jako je tomu u některých klasických vysavačů. Nečistoty jsou zachycovány v objemné a odolné polypropylenové nádobě s plovákem v nerezovém sacím koši.

HADICE SKRYTÉ VE ZDI

Každý jistě ocení skvělý doplněk vysavačů Husky v podobě hadic ukrytých ve zdi, na vysávání si vytáhnete jen to, co opravdu potřebujete (až 15m) –  po skončení úklidu jednoduše odjistíte pojistku v zásuvce a hadice se sama skryje podtlakem zpátky do trubního rozvodu. Potrubí je díky antistatické vnitřní úpravě čisté a hladké, takže nehrozí, že bychom hadicí například ušpinili koberec. Na hadici je navíc látkový potah, který lze snadno sundat a vyprat.

CHYTRÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ USNADNÍ ÚKLID

Kromě hadic skrytých ve zdi je možné k centrálním vysavačům Husky pořídit celou řadu chytrých doplňků pro maximálně pohodlný úklid. Například lopatku Drawer Vac, umístěnou pod pracovní deskou kuchyňské linky. Stačí na ni namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. Úklid je vyřešen… A kdyby drobky spadly až na zem, je u podlahy připravena štěrbinová zásuvka Magic Sweep v elegantním a odolném nerezovém provedení – přesně v duchu značky Husky. Se suchými nečistotami si během 3 vteřin poradí Vroom – 7 metrů dlouhá hadice pro pohotovostní úklid. Po skončení úklidu se skryje v elegantním boxu, takže nikomu nepřekáží. Na hadice a nástavce k centrálním vysavačům Husky se vztahuje nadstandardní záruka 5 let a na ostatní příslušenství 3 roky.