O firmě

Firma HAZPRO byla založena v roce 1991 a zabývá se DODÁVKOU, MONTÁŽÍ a PRODEJEM vzduchotechnických zařízení vč.bazénových, čistých prostorů, rekuperačních jednotek do pasivních a nízkoenergetických domů, klimatizace Split a MultiSplit + VRV,VRF,MDV a centrálních vysavačů HUSKY, MaR a izolace po celé ČR.

Firma HAZPRO slaví tento rok 2013 své 22 – té výročí založení a proto jsme připravili pro své zákazníky neuvěřitelnou nabídku a to až 22% slevy z cen dodávek zařízení VZT, KLIMA.

V nastávajícím roce jsme schopni Vám zprostředkovat ve spolupráci se stavební firmou stavbu nízkoenergetického či pasivního domu na klíč a to v celých jižních čechách. Výběr klimatizace či tepelných čerpadel voda-vzduch je ze světových značek IVT, LG, DAIKIN, MITSUBISHI, PANASONIC a TOSHIBA. Rekuperaci Vám navrhneme dle Vašich představ po konzultaci.

Firma HAZPRO je certifikovanou firmou HILTI na provádění protipožárního zabezpečení prostupů kabelových tras , plastového potrubí, kovového potrubí, stavebních spár a protipožárních nástřiků/nátěrů kabelů, včetně provádění předepsaných revizních prací podle vzhlášky MV ČR č. 246/2001 Sb.

Dále provádíme montáž, zprovoznění, údržbu a kontrolu protipožárních klapek a elementů – výrobků firem MANDÍK, KOVONA KARVINÁ,La PRO METAL, ROX,TROX a další.

Specializujeme se také na výrobky z nerezu jako jsou vzduchotechnické digestoře, potrubí vč.elementů, kuchyňské stoly nebo zábradlí , nerez obklady stavebních konstrukcí aj. Zajímavé jsou též interiérové podhledy či barové stěnové prvky viz foto REFERENCE.

Provádíme smluvní i objednávkový SERVIS VZT zařízení a KLIMATIZACE. Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí.

Dodávky a montáž zrealizujeme nejenom v krátkých dodacích lhůtách za rozumnou cenu, ale i od projektové dokumentace až po předání protokolů /měření hluku, výkonu, revize, zaškolení obsluhy aj./, potřebných ke kolaudaci.

Hezký den Vám Všem přeje
Petr Hadrava